| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 16.5 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde/Dybde | 1.8 cm |
| Vekt stk | 0.03 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60888434 |
| GTIN | 4009317091820 |
| Pakninger (x = lås) | 10;80;10;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82029980 |
