Den vakre ravfargede bollen er laget av resirkulert glass. Diameter 32 cm. Kan vaskes i maskin.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 8.5 cm |
| Bredde | 32 cm |
| Lengde/Dybde | 32 cm |
| Vekt stk | 1.35 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 32 cm |
| Produktets hovedmateriale | Glass |
| Farger | Rav |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416402581 |
| Pakninger (x = lås) | 4;;1980 |
| Opprinnelsesland | KINA |
