Adventstake Leila 7 armet hvit
Produktnummer: T640750
EAN: 6410416407500
inkl. mva.
Tradisjonell LED-lysestake – klassisk atmosfære for hjemmet ditt. Skap en koselig og varm atmosfære med en vakker tradisjonell lysstake. Det stilige designet og syv LED-pærer gir et mykt lys som passer perfekt inn i julestemningen og bringer en varm glød til vinteren. Høyden på lysstaken er 29,5 cm. Funksjoner: 7 LED-pærer (inkludert), LED-pærer: 8–55 V, maks. 0,2 W, 2000 K, CTK, glødetråd, varmt hvitt lys (2000 K), kabel: 1,5 m me ... se mer.
Tradisjonell LED-lysestake – klassisk atmosfære for hjemmet ditt. Skap en koselig og varm atmosfære med en vakker tradisjonell lysstake. Det stilige designet og syv LED-pærer gir et mykt lys som passer perfekt inn i julestemningen og bringer en varm glød til vinteren. Høyden på lysstaken er 29,5 cm. Funksjoner: 7 LED-pærer (inkludert), LED-pærer: 8–55 V, maks. 0,2 W, 2000 K, CTK, glødetråd, varmt hvitt lys (2000 K), kabel: 1,5 m med strømbryter. Materiale: tre, polypropylen. IP20, for innendørs
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Lengde/Dybde | 6 cm |
| Vekt stk | 0.6 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 37 cm |
| Produktets hovedmateriale | Tre, polypropylen |
| Farger | hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416407500 |
| Pakninger (x = lås) | 10;;200 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
