Hvit batteridrevet lysestake. Timerfunksjon 6 timer på/18 timer av. 2 x AA-batterier (ikke inkludert).
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 29 cm |
| Bredde | 38 cm |
| Lengde/Dybde | 5 cm |
| Vekt net | 0.25 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 31.5 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Lengde/Dybde | 6 cm |
| Vekt stk | 0.44 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 38 cm |
| Produktets hovedmateriale | polypropylen |
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416407524 |
| Pakninger (x = lås) | 10;;100 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054940 |
