Katalog

Festival AS

Lohnelia 2, N-4642 Søgne
Telefon: +47 38 18 56 00
Faks:     +47 38 18 56 01
E-post:   post@festival.no

Våre merkevarer




Kontakt oss

Festival AS
Lohnelia 2, 4642 SØGNE

Telefon:
Faks:
E-post:
+47 38 18 56 00
+47 38 18 56 01
post@festival.no

Org. nr.: 993 798 304

Vi hjelper deg med blant annet:
Ordre- og varebestilling
Returtransport
Sporing av forsendelse
Spørsmål ang. varer og lagerbeholdning
Reklamasjoner og transportsskader
• Gå til reklamasjonsskjema

 

 

 

 

Salgskonsulent i ditt område:

  •    Distriktsansvarlig

       Linda Sandnes
       tlf.: 92 62 12 81
       linda.sandnes@festival.no
  •  Salgssjef:

     Kristin Waage
     tlf.: 92 66 61 80 
     kristin.waage@festival.no

     

     

  •    Distriktsansvarlig

       Linn Holmvik
       tlf.: 91 75 45 58
       linn.holmvik@festival.no
  •    Key Account Manager:

       Kjetil Fridèn
       tlf.: 90 20 33 92 
       kjetil.friden@festival.no

     

     

  •  Distriktsansvarlig:

     Helge Syvertsen
     tlf.: 97 08 88 25 
     helge.syvertsen@festival.no 

     

  •  Distriktsansvarlig:

     Asbjørn Pedersen
     tlf.: 90 55 38 23 
     asbjorn.pedersen@festival.no 

     

  •  Distriktsansvarlig:

     Hans Gulliksen
     tlf.: 95 80 89 15
     hans.gulliksen@festival.no 

     

  •  Distriktsansvarlig:

     Robert Westad
     tlf.: 90 64 40 06
     robert.westad@festival.no 

     

  •  Kundesenter:

     Eva Bãckstrøm
     tlf.: 46 43 05 00 l 98 26 52 36
     eva.backstrom@festival.no 

     

  •  Kundesenter:

     Kristin Fridèn
     tlf.: 46 43 05 00 l 91 74 55 40
     kristin.friden@festival.no 

     

  •  Kundesenter og Innkjøper:

     Per Hakon Hansen
     tlf.: 46 43 05 00 l 48 86 91 31
     per.hakon.hansen@festival.no 

     

  •  Kundesenter:

     Sissel Brandsborg
     tlf.: 46 43 05 00 l 46 47 00 09
     sissel.brandsborg@festival.no 

     

  •  Innkjøpssjef:
     
     Kjetil Mykjåland
     
     tlf.: 90 58 58 90
     kjetil.mykjaaland@festival.no 

     

  •  Kategoriansvarlig:
     
     Connie Olsen
     
     tlf.: 93 09 64 80
     connie.olsen@festival.no 

     

  •  Kategoriansvarlig:
     
     Trygve Høgdal

     tlf.: 91 82 94 28
     trygve.hogdal@festival.no 

     

  •  Drift- og logistikksjef:
     
     Bjørge Bäckstrøm

     tlf.: 98 26 52 26
     bjorge.backstrom@festival.no 

     

  •  Lagersjef:
     
     Kenneth Jakobsen

     tlf.: 90 55 29 52
     kenneth.jakobsen@festival.no 

     

  •  Lagermedarbeider:
     
     Anne Lise Bjørnestad

     lager@festival.no             

     

  •  Leder varemottak:
     
     Geir Ivar Johannessen

     tlf.: 98 26 52 38
     geir.ivar.johannessen@festival.no             

     

  •  Lagermedarbeider:
     
     Monica Vøttrup Wiig

     lager@festival.no             

     

  •  Lagermedarbeider:
     
     Tor Edvard Lian

     lager@festival.no             

     

  •  Markedssjef / HR / Designer:
     
     Jorunn Vigebo
     
     tlf.: 90 87 07 03
     jorunn.vigebo@festival.no 

     

  •  Grafisk / Foto / Design:
     
     Lise F. Johansen

     tlf.: 97 75 25 21
     lise.johansen@festival.no 

     

  •  IT-Sjef:
     
     Terje Kristensen

     
     terje.n.kristensen@festival.no 

     

Velkommen Festival AS

Logg inn